Popis ubytování

Vybavení apartmánu

obrazek Nabízíme celoroční ubytování v těsné blízkosti jezera Lipno v obci Frymburk v moderních apartmánových domech zcela nedávno dostavěných v lokalitě, která v sobě spojuje veškeré přednosti této turisticky a rekreačně velmi významné oblasti jižních Čech. Celkem nabízíme ubytování na horách v 5 rekreačních apartmánových domech. Rekreační domy tvoří jeden souvislý objekt - apartmán PETR-A, mají však zcela samostatné vstupy. Vhodné ubytování pro rodiny s dětmi. Frymburk je ideálním místem, kde vaše rodinná dovolená s dětmi v Lipenské oblasti bude stát za to.

Popis apartmánů, vybavení

Součástí každého domu je venkovní krytá terasa, zastřešené garážové stání (+1 parkovací místo na parkovišti) a zahradní sklad. Jednotlivé pozemky jsou oddělené ploty, každý dům má tedy svoji zahradu pro Vaši rekreaci na Lipně. Kuchyně jsou plně vybavené elektrospotřebiči, tzn. elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou a digestoří, ledničkou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, toustovačem, kávovarem. K dispozici je veškeré potřebné nádobí (včetně dětských příborů). V každém obývacím pokoji je TV, DVD přehrávač, rádio a MP3 systém včetně satelitního přijímače. Plně vybavené koupelny včetně WC jsou na každém podlaží. Každá ze 4 ložnic (vždy po 2 lůžkách) je nábytkově koncipována jinak (manželské ložnice, dětské pokoje), k dispozici je i hostinský pokoj a letní pokoj. V prádelně v 1. nadzemním podlaží je pračka se sušičkou, žehlicí prkno a žehlička, vysavač. Ostatní drobnosti (dětské postýlky, dětské nádobí...) jsou samozřejmostí.

Ve Frymburku je veškeré potřebné zázemí v okruhu nejvýše několika set metrů od nabízených apartmánů - zastávka hromadné autobusové dopravy, zdravotní středisko, benzínová čerpací stanice, autoservis, Česká pošta, Policie ČR, stanoviště Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje, bankomat, prodejny (potraviny, drogerie, mapy, suvenýry aj.), restaurace, sportovní zařízení (včetně volně přístupné travnaté pláže na břehu Lipna nebo nedalekého kotviště jachet). V jižním okraji Frymburku na břehu Lipenského jezera má stanoviště pravidelná (nahrazující silniční spojení na pravý břeh Lipna) i výletní lodní doprava. Nedaleko od Frymburku leží další 2 významné lipenské obce - Černá v Pošumaví a Lipno nad Vltavou, dobře dostupná jsou i větší centra - Horní Planá, Vyšší Brod a zejména Český Krumlov, přičemž ani České Budějovice jako centrum kraje nejsou vzdáleny více nežli cca 45 minut jízdy autem.


Odkazy a aktivity

Oblast Šumavy v okolí Frymburku nabízí:

Ubytování Last Minute

Sleva na týdenní pobyty až 15%. Více zde

Kontakt

Apartmány PETR-A
Frymburk 295 - 299
Tel.: 607 446 312
Email: info@petr-a.cz

VOLNÉ TERMÍNY

Podívejte se na volné termíny zde, kde provedete i online rezervaci.

Ubytování Lipno - Apartmány PETR-A, Lipno - Frymburk 2019
Ubytování Brno Český ráj ubytování Ubytování Špindlerův Mlýn Ubytování jižní Morava